تازه ها

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

تلاش کرده ایم در کلیپ زیر قسمتی از اهداف و  فعالیت های مهد را به نمایش بگذاریم تا بتوانید بیشتر با این مجموعه آشنا شوید.

 

جهت مشاهده  کلیک کنید.

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 

مهدکودک دوره‌ی مهمی از تحصیل کودک محسوب می‌شود و اغلب اولین سال رسمی تعلیم و تربیت  او به حساب می‌آید، یعنی در این دوره با چند مهارت جدید آشنا می‌شود. گرچه در هر مقطعی از تحصیل اهمیت معلم خوب انکارناپذیر است، اما در هیچ دوره‌ای به اندازه‌ی دوران مهد موثر نیست. این مربی است که نظر کودک را نسبت به مدرسه و یادگیری شکل می‌دهد.

مربی  باید قبل از هر چیزی به کار خود عشق بورزد و آن را با جان و دل انجام دهد. مربی مهدکودک بودن همیشه کار ساده‌ای نیست و در واقع گاهی اوقات چالش برانگیز هم است. مربیانی که عاشق کار خود بوده و احساس می‌کنند که تاثیرگذار هستند، می‌توانند در بچه‌ها انگیزه ایجاد کنند.

دوست داشتن بچه‌ها برای یک مربی کافی نیست. گرچه بچه‌ها دوست داشتنی هستند، اما گاهی اوقات لجبازی می‌کنند. در این شرایط مربی باید به اندازه‌ی کافی انگیزه داشته باشد تا به موانع پیش رو غلبه کند. اگر تدریس آتش شوق را در دل مربی  شعله ور نکند، باید به دنبال شغل دیگری باشد.

مربیان مهد اولین کسانی هستند که بچه‌ها را با دنیای تعلیم و تربیت آشنا می‌کنند. آن‌ها درهایی را به روی بچه‌ها باز می‌کنند که برخی از آن‌ها حتی از وجود آن درها هم بی‌اطلاع بودند. مربیان  مهد کودک در طول سال‌ها فعالیت روش‌هایی را پیدا کرده‌اند که با استفاده از آن‌ها بچه‌ها یاد می‌گیرند و در عین حال در  مهد خوش می‌گذرانند.

 

 

سرزمین غنچه ها همواره تلاش کرده که مربیانی مهربان و خلاق را به این مجموعه اضافه کند. افتخار ما نیروی انسانی برگزیده مان است، و امیدواریم بتوانیم با کمک این تیم برگزیده بهترین ها را برای غنچه های نازنینمان رقم بزنیم.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 

 

 

رتبه بندی مهدهای کودک با در نظر گرفتن یک چک لیست ارزیابی  انجام می شود. پس از اجرا و بررسی این چک لیست، یکی از پنج رتبه یک ستاره مشروط، یک ستاره، دو ستاره ، سه ستاره و چهارستاره به مهدکودک تعلق می‌گیرد.

مهدکودک های چهارستاره ، باید حدکثر امتیاز را از طریق نمره‌گذاری و اجرای چک لیست رتبه بندی کسب کنند. چک لیست رتبه بندی شامل پنج محور است که هرکدام از این عناوین در بندهای مختلفی بررسی می شوند.

  1. شرایط فیزیکی و تجهیزات مهد کودک
  2. بهداشت و ایمنی و تغذیه
  3. قوانین و مقررات
  4. نیروی انسانی
  5. آموزش

باعث افتخار ماست که توانسه ایم در تمام موارد ذکر شده در بالا امتیازات لازم را کسب کرده و بالاترین رتبه قابل کسب را به دست آوریم. مهدکودک سرزمین غنچه ها در ابتدای سال 98 از مهد کودک سه ستاره به مهد کودک چهارستاره ارتقاء پیدا کرد. از این پس نیز همواره تلاش خواهیم کرد بهترین ها را برای غنچه های عزیز مهد به ارمغان بیاوریم.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در اولین ماه از سال جدید نوآموزان نازنین گروه سنی پیش دبستان از اداره پست شهرستان شهریار ديدن كردند.

مسئولین مهربان این اداره با گشاده رویی مطالبي را براي غنچه های مهد بيان نمودند.

بچه های عزیز به خوبی با فعالیت پست و نحوه ی ارسال نامه ها، بسته های پستی و سایر فعالیتهای  این اداره آشنا شدند.

 

 

 

 

شماره تماس

021-65536410

اینستاگرام

اینستاگرام

instagram

شماره همراه

0919-6409123

کانال تلگرام

mahdsg@